wtorek, 3 lutego 2015

[150203] STARCAST/NAVER - "Polegli przy kontroli poziomu..." - Członkowie BTS pomagają innym stać się przystojniejszymi, robiąc brzydkie miny!

Już mamy luty Czas szybko leci, co? Styczeń minął szybciej niż jakikolwiek inny okres dla BTS, gdyż miejsce miały trzy ważne w świecie muzycznym rozdania nagród. Ujawniamy dziś historię z ‘The 24th Seoul Music Awards’ oraz ‘Gaon Chart K-POP Awards’. Zdjęcia z nagrodą nieco różnią się od tych, które robi się zazwyczaj~[Ponowne robienie zdjęć przeszłości! (feat. Minął już rok)]
Ta Ta Ta Ta Ta♬  (Piosenka z <Mission Impossible> gra nam w głowie) BTS pojawili się na Olympic Gymnastics Arena w czarnych garniturach. Dzisiejsza misja to zawojować ‘The 24th Seoul Music Awards’! 


James V & James JIMIN "Misja:Otrzymanie głównej nagrody i koncert"

JUNG KOOK & JIN "Misja: Obronić kaloryfer (Oh… Jest zimno)"

RAP MONSTER & SUGA "Misja: Przewidywanie przyszłości (To ten koleś to zrobił)"

Pewnie już o tym wiecie, ale nadal denerwowali się wystąpieniem na czerwonym dywanie.  BTS, którzy zamienili się w szykowny 'garniturowy boysband' zmienili swój kierunek w stronę czerwonego dywanu. W styczniu tamtego roku, BTS otrzymali nagrodę dla Nowego Artysty na ‘The 24th Seoul Music Awards’. Rok później otrzymali główną nagrodę! Podjęli się wyzwania zrobienia zdjęć podobnych do tych zeszłorocznych, aby przywrócić wspomnienia sprzed roku. Podpisy umieszczone na nagrodzie zmieniły się z Nagrody dla Nowego Artysty na Główną Nagrodę, ale pozostałe rzeczy są świetnie odwzorowane, prawda? Które zdjęcia są najbardziej podobne? 

- Tytuł zdjecia: <Nagroda, ja i letarg> 

- Wyjaśnienie zdjęcia: Po wielkiej uciesze ze zdobycia nagrody, zrobiliśmy kontrakstującą scenę z wypaczonym z wigoru Sugą oraz nagrodą, która seksownie pozuje. Możecie wręcz poczuć letargię, która kieruje Sugą, poprzez jego puste oczy oraz obie ręce złączone i umiejscowione na kolanach.[Niech ten, kto trzyma nagrodę, opuści swój dobry image!]
BTS pojawili się na ‘Gaon Chart K-POP Awards’, które miało miejsce 28 stycznia. Otrzymali tego dnia nagrodę ‘Odkrycie Roku – World Rookie’. Próbowali wyglądać jeszcze lepiej, aby wyrazić swoją radość na różne sposoby. Jednakże poziom był zbyt wysoki ㅠㅠ Ranili ludzi starszych, nepełnosprawnych, kobiety w ciąży i nawet przeciętnych ludzi. Wobec tego wszyscy postanowili wyglądać przystojnie, podczas gdy tylko jeden członek zespołu zapozował z głupią miną!  


JIMIN “Ostrożnie zaczynam~”

JIN “Niebo mnie wzywa"

SUGA “Czemu horrory potrzebują efektów specjalnych?”

JUNG KOOK “Moi pupile pragną siebie nawzajem”

RAP MONSTER “Chcę być bogaty w podbródki”

J-HOPE “Spałęm gdy było zimno. Wykrzywiło mi usta”

Tada~ Pozostał członek, w którym pokładano największe nadzieje do bycia No.1. Numer 1, który sprawił, że inni byli przystojni, jest magikiem mięśni twarzy. V który uważa, że robienie brzydkich zdjęć jest najłatwiejsze, mówiąc "Oddaj mi swoją twarz, jeśli masz zamiar tak jej używać". 

V “Moje mięśnie twarzy ewoluują każdego dnia”

Wszystko w porządku? Jesteście bardzo zaskoczeni? Proszę, uspokójcie swoje zaskoczone serca, oglądając teraz te normalne zdjecia.

RAP MONSTER & JIN “Czerwone słońce! Proszę, zapomnijcie o poprzednich zdjęciach”Zakończymy STARCAST doceniając delikatny urok najmłodszego - Jung Kooka. Spotkajmy się w kolejnym odcinku! Trans: Fuko @ Bangtan Boys Poland
© TAKE OUT WITH FULL CREDITS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz